حمل خودرو با کفی بر در شهرستان اردستان

حمل خودرو با کفی بر در شهرستان اردستان

09132908987

حمل خودرو با خودرو کفی بر

ماشینهای خودروبر هم تکی می باشد به این صورت که توانایی حمل یک خودرو را داشته و هم خودروبرهای چندتایی به صورت کفی برها موجود می باشد.

ماشینهای بزرگ، تریلرها و ماشینهای کفی برتوانایی حمل چند خودرو را داشته و بیشتر برای جابجایی خودروهای لوکس وکارخونه ای مورد استفاده می باشند.

زمانی که خودرو ی شما در جاده آسیب ببیند نگران نباشیدبا یک تماس و یا سرچ در گوگل با ما تماس گرفته تا خودروی شما به مکان موردنظرتان حمل شود.

این مرکز با سابقه درخشان خود و رانندگان حرفه ای، پرسنل آموزش دیده با اخلاق و مجهز به تجهیزات ایمنی می باشد، که شما به راحتی می توانید ماشین را در

اختیار خودروبرهای ما قرار دهید. ما همیشه برآنیم که خودرو شما در کمال صحت و سلامت به مقصد برسانیم.

همانطور که ذکر کردیم حمل خودرو در موارد متعددی مورد استفاده قرار می گیرد و شامل موارد زیادی است :

از حمل ماشین صفر کیلومتر از درب کارخانه یا نمایندگی به درب منزل یا محل مورد نظر شما و یا حمل انواع ماشین کلاسیک و آفرودی از مبدا به سوی مقصد اعلام

شده از طرف مشتری و همچنین حمل خودروهای آسیب دیده و تصادفی به تعمیرگاه مناسب.

حمل ماشین از اهمیت فراوانی برخوردارست . خودروبر اردستان برای رساندن ماشین شما به مقصد از کفی خودرو بر تمام هیدرولیک و یدک کش چرخگیر استفاده میکند.
حمل ماشینهای تصادفی که در مسیر خراب شده اند از دیگر خدمات و رسالت این مجموعه می باشد، ما در تمامی نقاط اردستان از دیگر خدمات این مجموعه می باشد.
ما علاوه بر داشتن خودروبرهای باکیفیت،تعمیرکاران مجربی نیز داشته تا ابتدا ماشین معیوب شما را راه انداخته و شاید دیگر نیازی به حمل خودرو نباشد.

و چنانچه مشکل اتومبیل شما جدی باشد ودر همان مکان تعمیر نشد با کمال دقت و سرعت ماشین شما را به نزدیک ترین تعمیرگاه مجهز و معتبر می رسانند.

و با برخورد مناسب و حرفه ای شما را تا پایان راه همراهی میکنند.

خودروبر اردستان یکی از بهترین مراکز ارائه بروزترین خدمات خودروبری است و شما برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما از طریق راههای ارتباطی ذکرشده در وب سایت تماس بگیرید.

Loader